Světla svítí!

A stěrače netřeba. Zato s sebou v den natáčení přivezeme kupu další techniky. Předvečer produkčního dne vám zavoláme, jestli všechno platí a zkontrolujeme, že naše příprava stoprocentně sedí.

Ráno si na místě řekneme, co nás čeká, jaké záběry točíme, jak půjdou za sebou, kdy vás budeme potřebovat a kdy ne. Pak vás už propustíme za povinnostmi a začneme připravovat lokaci – nejdůležitější jsou světla, ta s atmosférou videa dovedou divy. Však uvidíte!

 

Natáčení

Dejte nám chvilku. Než vynosíme techniku z auta, pár minut to potrvá. Rádi zkoušíme všechno nové, co je na trhu. Světla, filmové kamery, drony, gimbaly, cablecam, 360° kamery a další technologie. Tak nám kufr občas trochu praská ve švech. Ale ty efekty, co díky tomu všemu můžete ve spotu mít!

Díky super vybavení natáčíme ve 4 i 8K a dodáváme Future Proof videa. To znamená, že váš spot má takové rozlišení, že vidíte každičký detail. A navíc bude kvalitou ok pro přehrávání klidně i za pět let.

Uděláme, co půjde, abychom vás během natáčení ve firmě nerušili. Ale na druhou stranu, aby výsledek stál za to, musíte o nás vědět. A občas přiložit ruku nebo komentář k dílu. A nejradši budeme, když s námi den N stráví někdo z kolegů a všechno si pohlídá přímo při točení.

 

Pro vás i modré z nebe

Chcete video posunout ještě o pořádný kus výš? Vlastně až do oblak? Tak přidáme letecké záběry! Máme je rádi, protože jsou prostě strhující. A ještě radši je pořizujeme. Dron se v pouzdře na natáčení nikdy moc dlouho neohřeje.

K leteckému natáčení zařídíme všechno potřebné, hlavně povolení. Jsme pojištění, máme licenci k provozování leteckých prací a vždycky se řídíme platnými předpisy. Kromě parádních záběrů vás tak bude těšit i to, že jste k nim přišli legálně.

A co se se záběry děje dál?

Mrkejte!